m ogloszenia

m konkursy

 m wydarzenia

m pzajec

Nadeszła jesień - czas krótkich i chłodnych już dni, w które przyjemnie powspominać minione lato, rozpieszczające nas tego roku piękną słoneczną pogodą i wakacje, w czasie których atrakcyjnie i ciekawie czas mogły spędzić dzieci uczestniczące w półkolonii organizowanej przez naszą świetlicę.

Foto 001

Program pierwszych turnusów pozwolił dzieciom wziąć udział w wielu ciekawych wydarzeniach, spotkaniach, wycieczkach i warsztatach muzycznych, plastyczno - technicznych czy mini naukowych, takich jak np. „Edukacyjne show fizyczne” i „Ulica nie jest miejscem do zabawy” , które odbyły się w naszym Centrum Duszpasterskim, „Eko – artyści” w Muzeum Dobranocek, „Zabawki wczoraj i dziś” w Muzeum Etnograficznym. Spotkania ze strażakami i policjantami pozwoliły poznać bliżej pracę tych służb mundurowych oraz zdobyć informacje na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Foto 103

Atrakcyjną dla dzieci okazała się też wycieczka do stadniny koni, w programie której były, między innymi, przejażdżka bryczką i na kucyku oraz pieczenie kiełbasek. Liczne turnieje i konkursy dały szansę wszystkim uczestnikom półkolonii na zaprezentowanie swoich różnorodnych talentów, umiejętności i wiadomości oraz zdobycie atrakcyjnych nagród.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: wakacje

oraz filmu:

galeria

Działalność świetlicy prowadzona jest przede wszystkim dzięki dofinansowaniu ze środków Miasta Rzeszowa w ramach wieloletniej umowy

Wakacyjne wspomnienia

polkolonia

Półzimowisko

polkolonia

  • Mobilna Filharmonia - o swiatecznej porze
  • Dekoracje
  • Zainspirowani do działania
  • Mobilna Filharmonia - Europejskie pejzaze
  • Wiosenne bukiety